Until the End.

Červenec 2014

Uvězněn ve vlastní kůži.

27. července 2014 v 10:13 Témata týdne
Uvězněn ve vlastní kůži? Tohle téma mi hraje krásně do noty. Každý z nás měl jednou pocit, že je uvězněn ve vlastní kůži. Každý. Bez víjimky. I ten nejšťastnější člověk to musel zažít. Nemůžeme změnit tento pocit, ale můžeme změnit to, kolikrát ho zažijeme. Tento pocit nás změní,nikdy neodejde. Jen ho slepě můžeme přehlížet. A jít dál.

Já též mívám tento pocit. Často. Stačí mít někoho,kdo vám se vším pomůže. Já někoho takového naštěstí mám. Ale chci být nadále někým jiným. Někým šťastnějším. Někým podle mých představ.

Proč chceme být někým jiným? Proč nejsme spokojeni s tím kdo jsme? Proč si klademe tyto otázky? A proč tak často?

Tento článek bych chtěla tak trošku jen schrnout. Napsala jsem ho prvně moc dlouhý. Tak dlouhý, že jsem se v něm sama nevyznala.
Chci jen napsat svůj názor. Neměli by jsem si ve vlastní kůži cítit uvězněni. Jestli nejsme sami se sebou spokojeni, musíme s tím něco udělat a vložit do toho vše. Ponořit se do toho. Jen tak dosáhneme cíle.

Hakuna matata. Market xoxo

Nevýznamné,nebo zásadní?

21. července 2014 v 21:02 | -M. |  Přemýšlím
Musím zase přemýšlet. Donutilo mě to zapnout mozek i takhle večer. Docela se divím,kolik toho dokážu večer,když jsem unavená,že už pomalu zavírám oči a mžourám na obrazovku počítače tak, že stěží vidím na tlačítka klávesnice. Přemýšlet mě donutil mého ex dobrý kamarád. Davida jsem si na Facebooku odebrala z přátel. Dneska,asi po roce mi najednou přišla žádost. Hned jsem si pomyslela co asi tak chce? A najednou mi večer napsal..

chodíte s Patrikem ještě ven ?:DD
proč?:DDD
Jen tak :D sem vás dlouho neviděl :D
to má bejt divný nebo co?:DDDD
já čekal že spolu budete chodit ;D
cože?:DDDDDDD
nic;D
počkej, to mi musíš vysvětlit jaks to myslel :DDDDD
já myslel že spolu budete chodit ;D
to mi musíš vysvětlit :DDD nebo spíš jak tě to napadlo: o.O :D
ne tak sem si říkal..chodí spolu nebo ne :D že sem vás dlouho enviděl spolu :D a pak kámoš že si čekala před jeho barákem nedávno :D
:DD dlouho si nás neviděl spolu no :D:D:D ne,nechodíme spolu :D:DDDDDDD fakt ne hele :DDD
mohli byste :D
whyy? :DD
hodíte se k sobě :D

hmmm...ještě nad tím dlouho budu přemýšlet, co tím myslel...ale už se musím rozloučit. Zítra jedeme na dovolenou do Českýho ráje. Snad si to tam užiju,kdyžtak přidám nějaké fotky. :-)
S pozdravem a povzbuzením do dalšího dne se loučí -M.

Něco k zamyšlení.

19. července 2014 v 19:14 | -M. |  Přemýšlím
Proč se bojíme toho, že se zamilujem?
PROČ SE BOJÍME UPŘÍMNÉHO CITU?
Nebojíme se lásky,bojíme se odmítnutí. Nebojíme se létání,ale bojíme se pádu. Nebojíme se lidí, ale bojíme se předsudků.
Já jsem ta,která ještě neztratila víru v to, že se všechno vrátí do správných kolejí, že všechno bude v pořádku. Jsem ta, která stále věří v HAPPY END. Je to možná naivní. Myslíte si,že nic nikdy nemůže skončit dobře. Ve světě plným odsouzení,nedůvěry,nenávisti. Ale pokud to nedopadlo dobře,věř, že to ještě není konec. Konec je novým začátkem. A začátky bejvaj vždycky nejtěžší. Můsíš si začít věřit. Musíš doufat,že se všechno vrátí. Jestli si ale něco zkazil,je už pozdě na omluvy.

I'm breaking free from these memories
Gotta let it go, just let it go
I've said goodbye, set it all on fire

Without you.

17. července 2014 v 12:35 | -M. |  Přemýšlím
Nad hlavou mám svůj svět. Tak na chvíli zavři oči a v rychlosti tě v něm provedu. Jen jedna láska a svět. Jen jedný osobě dávám respekt. Bez jednoty nepochopíš propojení. Bez pochopení pravá láska není. Chci jen abys byl se mnou při tom,až se budu snažit splnit si svý sny. A já bych byla s tebou, stála bych při tobě, až by ses snažil plnit si svý sny sám. Ty víš,že žiju upřímnej sen bez hranic. A víš, že ten život chci žít s tebou. Nevím,jak ti to lépe vysvětlit.

Víš, kdo je v dněšním světě opravdový hrdina? Ten kdo miluje svého přítele. Chce aby z toho bylo víc,ale bojí se. Protože ho nechce ztratit.
Ale zapomenout na někoho,koho jsi miloval je jako snažit si vzpomenout na někoho,koho jsi nikdy nepoznal. Je to nemožné.

I won't let you close enough to hurt me
No I won't rescue you to just desert me
I can't give you heart you think you gave me
It's time to say goodbye to turning tables.


Vhodný nadpis autorku nenapad.

15. července 2014 v 21:45 | -M. |  Přemýšlím
Následovala jsem tě. Dlouho jsem stála za tebou. Podporovala tě. Pomohla jsem ti,když jsi potřeboval. Ale najednou ty tu pro mne nejsi. Najednou jsme oddělení. Jsme si "cizí". Víme toho o sobě tolik,ale místy mi pijde,že jsme se vlastně ani nepoznali způsobem,jako normální přátelé. Prostě jsme se do toho tenkrát vrhli po hlavě. Stále to pro mě moc znamená.
Nejsem schopná ti ale říct sbohem. Na to nejsem připravená. Neber to jako projevy slabosti. Bývala jsem silná,ale ty jsi mě zlomil. Chci zachovat klid,ale každé tvé slovo mi zuřivě vybruje v hlavě. Každá část mého stále přemýšlejícího mozku se mne ptá, kdy s tímhle hodlám skončit. S tím neskutečným smutkem. Kdy to mé srdce vzdá a řekne ,,stop,chci skončit." Hodně lidí si plete jednu důležitou věc. Že láska nebolí. Bolí odmítnutí. Bolí smutek. Bolí samota. Ale láska je jedna z mála věcí,která nás doopravdy dokáže rozzářit. Jedna z mála věcí, která nám přináší štěstí,která nás naplňuje. Copak nikdo nezná ten pocit? Vidět někoho,na kom vám záleží a hned se celý/á chvěješ. Jeden pohled do očí a víš,že on/ona je to jediný co chceš, že je to jediný co vážně potřebuješ. Že už nechceš nikdy víc. Radši bys zastavil/a tuhle chvíli a stál/a tam naproti jí/jemu stále,nikdy bys tuhle chvíli za nic na světě nevyměnila. Tenhle pocit nikdy nezrezaví. Nikdy nezestárne. Nikdy se nezmění. Stále zůstane dokonalý.

Znáš to. Když nejste spolu tak se vzdalujete. Každým dnem je ta propast větší. Ale když máte pevné základy,most se nezhroutí. Čas rozdělí jen ty, co k sobě nepatří. Každý jednou najde někoho,ke komu bude patřit a cítit se s ní/m nejlépe.

Neznamená,že když mám úsměv na tváři, že tiše netrpím.

Úvod.

14. července 2014 v 15:29 | -M.
Chtěla bych se klasicky představit. Jmenuju se Markét. Je mi 14 let, ale občas to vypadá, že toho vím víc než 16ti letí, kteří mají v hlavě nasráno. Bydlím ve městě, nedaleko od Jihlavy na Vysočině. Chodím na základní školu. Až vyjdu tuto školu, na které příštím rokem konečně končím, vypadnout z města a začít si plnit svoje plány. Můj plán, když to tak nazvu je být šťastná s někým, koho budu mít doopravdy ráda. Jako jeho.
Jaká jsem?
 • Cílevědomá
 • Nespoutaná realitou- až moc velký snílek
 • Naivní víc než bych chtěla
 • Trochu schyzofrenik
 • Inteligentní (není to mé tvrzení.:) )
 • Žiju si ve vlastním světě, to bohužel už ke mně patří.
 • Důvěřivá
 • Tvrdohlavá
 • Drzá :)
 • Panovačná. -_-
 • Trvám si na svém názoru, i když je špatný.
 • Mám vždy poslední slovo.
 • Přátelská
 • Milá
 • Ochotná /podle hranice/
 • Spolehlivá
 • Nepřemluvitelná
Pár faktů:
Nejoblíbenější barva? Tvých očí. (zelená a modrá)
Nejoblíbenější kniha? James Patterson- Druhá šance, Steve Berry: Královský klam
Nejoblíbenější žánr filmu,knih? Thiller, Mystery, Detektivní, Akční. /platí u obou/
Nejlepší kamarád? On, Sab, Alenka.
Nejhezčí zážitek? Nakupování s kamarádkou ve Vídni po návštěvě chaty, lyžák minulý rok (zima 2012/2013), ty dny s ním.
Nejoblíbenější píseň? Rihanna- Stay, a celkově český a slovenský rap.
Kolikátý je toto blog? Asi 4.
Čeho chci dosáhnout na tomto blogu? Nenám na tomto blogu určitý cíl. Je to jen na ukládání mých pocitů,dojmů, vzpomínek... "Můj deník"
Znamení zvěrokruhu? Vodnář.
Čísnké znamení? Drak
Keltské znamení? Cedr
Zamilována? Ano. :-/
Jestli máte konkrétnější dotaz pište na email. maky.macova@email.cz