Until the End.

Vhodný nadpis autorku nenapad.

15. července 2014 v 21:45 | -M. |  Přemýšlím
Následovala jsem tě. Dlouho jsem stála za tebou. Podporovala tě. Pomohla jsem ti,když jsi potřeboval. Ale najednou ty tu pro mne nejsi. Najednou jsme oddělení. Jsme si "cizí". Víme toho o sobě tolik,ale místy mi pijde,že jsme se vlastně ani nepoznali způsobem,jako normální přátelé. Prostě jsme se do toho tenkrát vrhli po hlavě. Stále to pro mě moc znamená.
Nejsem schopná ti ale říct sbohem. Na to nejsem připravená. Neber to jako projevy slabosti. Bývala jsem silná,ale ty jsi mě zlomil. Chci zachovat klid,ale každé tvé slovo mi zuřivě vybruje v hlavě. Každá část mého stále přemýšlejícího mozku se mne ptá, kdy s tímhle hodlám skončit. S tím neskutečným smutkem. Kdy to mé srdce vzdá a řekne ,,stop,chci skončit." Hodně lidí si plete jednu důležitou věc. Že láska nebolí. Bolí odmítnutí. Bolí smutek. Bolí samota. Ale láska je jedna z mála věcí,která nás doopravdy dokáže rozzářit. Jedna z mála věcí, která nám přináší štěstí,která nás naplňuje. Copak nikdo nezná ten pocit? Vidět někoho,na kom vám záleží a hned se celý/á chvěješ. Jeden pohled do očí a víš,že on/ona je to jediný co chceš, že je to jediný co vážně potřebuješ. Že už nechceš nikdy víc. Radši bys zastavil/a tuhle chvíli a stál/a tam naproti jí/jemu stále,nikdy bys tuhle chvíli za nic na světě nevyměnila. Tenhle pocit nikdy nezrezaví. Nikdy nezestárne. Nikdy se nezmění. Stále zůstane dokonalý.

Znáš to. Když nejste spolu tak se vzdalujete. Každým dnem je ta propast větší. Ale když máte pevné základy,most se nezhroutí. Čas rozdělí jen ty, co k sobě nepatří. Každý jednou najde někoho,ke komu bude patřit a cítit se s ní/m nejlépe.

Neznamená,že když mám úsměv na tváři, že tiše netrpím.
 


Komentáře

1 anonym69 | 16. července 2014 v 11:28 | Reagovat

Krásně píšeš. :) V těch slovech cítím tu tvoji bolest. :/ Přál bych ti najít někoho takového,kdo by se k tobě doopravdy hodil.

2 uz-nikdy-vic | 16. července 2014 v 17:15 | Reagovat

[1]: Děkuju :-) A ještě jednou děkuju. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama