Until the End.

Uvězněn ve vlastní kůži.

27. července 2014 v 10:13 |  Témata týdne
Uvězněn ve vlastní kůži? Tohle téma mi hraje krásně do noty. Každý z nás měl jednou pocit, že je uvězněn ve vlastní kůži. Každý. Bez víjimky. I ten nejšťastnější člověk to musel zažít. Nemůžeme změnit tento pocit, ale můžeme změnit to, kolikrát ho zažijeme. Tento pocit nás změní,nikdy neodejde. Jen ho slepě můžeme přehlížet. A jít dál.

Já též mívám tento pocit. Často. Stačí mít někoho,kdo vám se vším pomůže. Já někoho takového naštěstí mám. Ale chci být nadále někým jiným. Někým šťastnějším. Někým podle mých představ.

Proč chceme být někým jiným? Proč nejsme spokojeni s tím kdo jsme? Proč si klademe tyto otázky? A proč tak často?

Tento článek bych chtěla tak trošku jen schrnout. Napsala jsem ho prvně moc dlouhý. Tak dlouhý, že jsem se v něm sama nevyznala.
Chci jen napsat svůj názor. Neměli by jsem si ve vlastní kůži cítit uvězněni. Jestli nejsme sami se sebou spokojeni, musíme s tím něco udělat a vložit do toho vše. Ponořit se do toho. Jen tak dosáhneme cíle.

Hakuna matata. Market xoxo
 


Komentáře

1 alienartworld | Web | 27. července 2014 v 13:27 | Reagovat

Super článek, krátký, stručný, k zamyšlení.
Většinou chceme vždy to, co nemáme. Také přemýšlím nad tím, proč lidé chtějí být někdo jiný a jsou z toho nešťastní. Přitom jen stačí brát sám sebe pozitivně. :)

2 uz-nikdy-vic | 28. července 2014 v 8:34 | Reagovat

[1]: Dík. :-) Přesně toho jsem chtěla dosáhnout. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama