Until the End.

Žárlivost.

23. září 2014 v 20:24 | -M.
Víte, v poslední době se obvzlášť trápím nad jedním rozhodnutím. Udělala jsem dobře, nebo neudělala? Jak by to asi vypadalo teď? Stále se nemůžu vymanit ze svého světa. Za tu dobu jsem se naučila žít, ale jen poloviční život, dá se říct. A z mého světa mě nedostanou ani mí přátelé. Stále mě jen tahaj k mým pomyslným hranicím.

Nasadit falešnej úsměv, ruce z kapes, učesat vlasy, odlíčit si rozmazanou řasenku. To je už pro mě denní chleba. Někdy je prostě lepší říct, že se máš fajn, aby každej neřešil tvý problémy. Já například jsem strašně moc otevřená, a to je špatně. Vždycky jsem měla cíl, že nebudu svým soukromým životem zahlcovat okolí, kamarády, spolužáky. Ale občas se to prostě nedá vydržet, každý potřebujeme občas někoho, kdo neví o každým detailu, o každém zážitku.

Nevím, kde se tyhle texty ve mě berou. Občas se v noci prostě vzbudím a naťukám své myšlenky do tabletu. Dá se jich dobře chytit, když máte chuť psát. Čas od času si je vždycky přečtu. Všimla jsem si, že se většinou týkájí jeho. Jak mi řekl dobrý kamarád: Rovnou bys mohla napsat jeho jméno, my stejně víme o koho jde. Nebudu psát, o kom to je. Nikdy ho nechci zmínit pravým jménem, i když se mi to už možná povedlo (omylem).

Nechci promrhat svůj talent, jestli to tak můžu nazvat. Chci se z toho nějak dostat a jak jsem zjistila, tohle mi pomáhá. Cítím z toho vlastní sílu, nebo spíš bych to mohla nazvat silou vůle. Prostě ty slova dávám jinam, než bych měla. Vkládám je na web, místo toho, abych si je poznamenala do něčeho soukromého...

Ale jak by vám asi bylo, kdyby váš ex vám napsal, že se vyspal s holkou kterou jste vždycky nesnášeli a vy šílíte a nemůžete se zbavit toho obrazu v hlavě. Nebo ten pocit, když napíše, že by spal s vaší nejlepší kamarádkou od rána do večera. Možná že k němu už necítím to, co dřív, ale stále cítím náznak žárlivosti, jsem v tom místě své duše ještě moc citlivá, bolí to.
Hakuna matata. Markét xoxo
 


Komentáře

1 wtf. | 23. září 2014 v 20:45 | Reagovat

dobrej článek! :)

2 uz-nikdy-vic | 3. října 2014 v 16:09 | Reagovat

děkuju moc :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama