Until the End.

Návraty.

10. ledna 2015 v 11:42 | -M. |  Přemýšlím
Dnes jsem zaražená. Utržená ze řetězu. V tento moment jsem doufala strašně dlouhou dobu.Čekala jsem rok. A teď? Ničí mě to. Je to poměrně dlouhá doba, co se toho tolik stalo. Každý udělá blbost. Pokaždé, když ho vidím, připomene mi to jediným pohledem. Už se nechci vracet. Mám nový život. Ale proč to nemůže pochopit?! Teď, po 10 měsících bolesti a utrpení se ozve s tím, že cítil to co já. Ani neví jak to teď bolí.

Musím počítat s tím, že zítra nemusí být to co byl dneska.
Ale ví jak na mě. Vždycky mě překvapí. Stačí jedna blbá chyba a může mě poslat do krymu nebo márnice. Vidím co je teď. Kašlu na to co bylo předtím. On ví čeho všeho jsem schopná, když jde o nás dva.
Jednou se tváří jak anděl a podruhý mě stahuje do horoucího pekla.

Že bych se začala vracet ke starým zvykům? To neznamená nic dobrého. Přece nikdo neumí hrát na prasklé struny. Tak nechápu, o co se snažil. Jeden večer by mi mohl zničit vysněnou budoucnost. Nechci poslouchat tvé vyznání, já chci znát pravdu. Vím, že si mi ji už řekl. Ale mě to jako pravda nepřišla. Nepříde mi to skutečné.

Že v tom byly city z jeho strany? Něco mi říká, že to tak bylo. Ale mozek si myslí něco jiného. Tolikrát jsem nadtím přemýšlela.

Cítil u toho to, co já?
Přišlo mu naše přátelství spíš jako vztah?
Miloval mě doopravdy?
Kde se to pokazilo?
Proč se za mnou vrací?

Beru to jako poslední šanci, cítit to znova. Nejhorší je, že ta vášeň je cítit znovu. To napětí když jsme spolu. Jeho pohled. Ano, bojím se. Jsem zadaná a chci aby ten dokonalý vztah který mám vydržel.

Dívala sem se tolikrát jak odchází. Jak se ke mně otáčí zády a mizí za rohem ulice. Nikdy to nebolelo víc než teď. Měla jsem nutkání zastavit tě a říct jenom jedno slovo.
ZŮSTAŇ.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama