Until the End.

Bez názvu

25. února 2015 v 21:43 | -M, |  Přemýšlím
Jak se to stalo? Každý den se stává jedna událost za druhou. A dnes to pro mně bylo hodně napjaté a dramatické. Nejlepší kamarád a člověk, kterého beru jako bratra mě miluje. Dnes mi to oznámil.. Nedokážu pochopit to, proč zrovna já? Vždyť jsem byčejná holka..

Neříkej mi, že mi odejdeš. Pamatuješ, co si mi sliboval? Zůstaneš se mnou, navždy. Je tak bolestivé, když mi mizíš, ale já vím, že ty taky musíš odejít, jako každý.

Stačila jedna ranní vycházka v mlze, jeden víkend spolu, aby si zjistil, že mě miluješ. Bylo to perfektní, v každém detailu. Tak proč, bráško? Tenhle text je ve své podstatě jen důkazem toho, že mě to mrzí..
Je to tak šílený.

Proč si mi nedokázal říct pravdu? Připouštím, je to odvaha. Navíc, jsem zadaná holka. Ale.. Vždycky a za každých okolností mi řekl, co se mu honilo hlavou. Tohle je jedninné co si mi kdy zatajil.. A doufám že je to i to poslední..
You and me we made a vow
For better or for worse
I can't believe you let me down
But the proof's in the way it hurts
Nevím jak jinak bych měla popsat tuto bolest.. Jiná slova to nevystihují. I když odejdeš, musím ti poděkovat.. Za ty dny, za ty zprávy, za všechno.
A ZA TO ŽE SI!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama