Until the End.

Myšlenkama jinde

23. července 2017 v 22:00 | -M.
Jakoby jsem dnes nevěděla, co chci vyjádřit. Poslední dobou mi chybí lidskost. Nedokážu si vědomě připustit to, jak moc bych měla se chovat a přistupovat k životu jinak. Ano, tohle mé osvícení proběhne jednou za čas, ale obvykle ho ignoruji. Děsím se toho být jiná, než doposud, protože jsem nikdy necbtěla jít s davem a přesnè k tomu na cestě jsem.

Nedokážu zjistit, kde se to takhle pomotalo a nechala jsem se pohltit do světa ostatních. Můj vlastní svět, kde jsem sama vládla anarchii myšlenek mi chybí. Možná vám to nebude úplně dávat smysl, ale pravda je taková. V dmešní době ani nevím, jak by měla fungovat lidská upřímnost a láska.

Jakoby svět trpěl deficitem zachování základní odlišnosti. Podívejme se na lidskou existenci obecně- nedokážu s určitostí říct, v čem se liší. Proč se chtějí lidé podobat ostatním. V základě se jedná o touze po pozornosti, které se jim dříve neoprávněně nedostalo.

Aha, najednou zjišťuji, že tenhle článek nikam nevede. První polovina se nad ním nezamyslí a druhá ho ani nedočte (a to si zakládám na krátkých textech). Přesto si myslím, že by měl mıt závěrečnou pointu.
Nebojte se odlišnosti, využijte odlišnosti.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama