Until the End.

Věnováno tobě, Honzí. Kapitola druhá.

26. července 2017 v 12:35 | -M. |  Přemýšlím
Vypsat ze sebe ty emoce, když je to jediné víceméně inteligentní řešení. Moc bych chtěla mít jeden den s tebou, jen my. A ty se toho děsíš. Víš moc dobře proč. Jsem prý zvrácená existence, která cítí tak moc nebo tak málo. Problém bude to, že jsem se vždy více starala o to, co cítíš ty. Ale když se tak na to já dívám, vnímám jen tu bolest. Ta která mi projíždí tělem, když se na mě koukáš z dálky, usmíváš se na mě a děláš, že je všechno v pořádku. Ta bolest, když jdeš ke mně a chceš mě pohladit po vlasech. Ta bolest, když mě chytáš za ruku.

Chtěl bys vědět, jak se cítím já po tvém boku? Jako naprosto ponížená troska bez kousku sebezáchovy. Nechávala jsem sebou manipulovat až příliš dlouho. Víš, miláčku, nedostaneš ode mě to, co tolik chceš. Běž si manipulovat se svojí 'rezervou'. Já nebudu přihlížet tomu, jak se mnou zacházíš.

Vidíš mě jako svou trofej, tvoje malé impérium. Přemýšlím, v čem zrovna já jsem ta výhra. Neříkáš mi hodně věcí, proč by si mi pověděl zrovna tohle, viď.

Nevím, jestli tě mám zabít nebo poděkovat ti. Ano, zní to tak oboustranně, ale pravda je taková, že ti dlužím děkuji. Vím už, jaké je chtít dát emoce do jednostranného vztahu, i když oba dobře víme, že to tak původně nebylo. Měli jsme mezi sebou něco krásného. Nedokážu to popsat slovy, ale mám dojem, že úplně poprvé zažívám skutečnou lásku.

Další myšlenka směřuje k bolesti, přemýšlím, zda za to ta vaše tisíci let opěvovaná láska stojí. Od začátku si se chystal být jenom zlodějem a já sledovala postupně to, jak mi ho bereš, přímo z těla. Proč jsem jen tak hloupě přihlížěla, když jsem věděla jak to skončí?

Občas si říkám, proč jsem tolik skeptická vůči lásce. Myslela jsem si, že jsem našla někoho výjmečného. Ano, našla jsem, ALE.

Každé ráno se otočím za předešlím dnem. A ty dny ubíhají a všechno je beze změny.
Chci nebo nechci to změnit?
 


Komentáře

1 RenessmeTýna | E-mail | 4. srpna 2017 v 14:04 | Reagovat

Je hrozný a zároveň hezký všechno to číst.. a vnímat, že nejsem jediná, kdo v sobě dusí úplně přesně tyto pocity... Držím ti palce♥.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama